RMC1/2K4301FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4301FTE
JLCPCB Part #
C7289370
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS