RMC1/4K11R8FTE
MFR.Part #
RMC1/4K11R8FTE
JLCPCB Part #
C6654248
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS