RN73R2BTTD5171F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5171F10
JLCPCB Part #
C2551098
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.17kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS