RMC1/8K2431DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2431DTP
JLCPCB Part #
C7055753
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS