RGC1/20C2553DPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/20C2553DPA
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS