RMC1K2803FTE
MFR.Part #
RMC1K2803FTE
JLCPCB Part #
C7289448
Description
-55℃~+155℃ 1W 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS