RMC1K2801FTE
MFR.Part #
RMC1K2801FTE
JLCPCB Part #
C6654550
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS