RMC1/8K2401DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2401DTP
JLCPCB Part #
C7343605
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS