RMC1/8K2213DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2213DTP
JLCPCB Part #
C5875801
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS