RMC1/8K2613DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2613DTP
JLCPCB Part #
C6397675
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS