FCC10201ABPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FCC10201ABPA
JLCPCB Part #
C3158178
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 200mA 30V 35A 0402 Disposable fuses ROHS