RMC1/8K2203DTP
MFR.Part #
RMC1/8K2203DTP
JLCPCB Part #
C5727399
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS