RN732BTTD3483F50
MFR.Part #
RN732BTTD3483F50
JLCPCB Part #
C4115315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS