RK73G2BTTD1000F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1000F
JLCPCB Part #
C4062848
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS