RMC1-5R1JTE
MFR.Part #
RMC1-5R1JTE
JLCPCB Part #
C20091714
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS