RMC1/16SK8203DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK8203DTH
JLCPCB Part #
C5876268
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS