RMC1-565JTE
MFR.Part #
RMC1-565JTE
JLCPCB Part #
C5725805
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS