RMC1/20-1243FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1243FPA
JLCPCB Part #
C6186992
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS