RMC1/20-1241FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1241FPA
JLCPCB Part #
C5726366
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS