RMC1K3603FTE
MFR.Part #
RMC1K3603FTE
JLCPCB Part #
C5875980
Description
-55℃~+155℃ 1W 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS