RMC1/4K63R4FTE
MFR.Part #
RMC1/4K63R4FTE
JLCPCB Part #
C6187936
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS