RMC1/4K43R2FTE
MFR.Part #
RMC1/4K43R2FTE
JLCPCB Part #
C6187907
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS