RN73R2ETTD4480F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD4480F25
JLCPCB Part #
C4141024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 448Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS