RN73H2ETTD3831F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3831F10
JLCPCB Part #
C3999417
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS