RMC1/2K2673FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2673FTE
JLCPCB Part #
C6271025
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS