RMC1/2K2670FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2670FTE
JLCPCB Part #
C6187383
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS