RMC1/2K2672FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2672FTE
JLCPCB Part #
C7055285
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS