HV732HTTE626G
MFR.Part #
HV732HTTE626G
JLCPCB Part #
C4185259
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62MΩ Thick Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS