RMC1/2K22R6FTE
MFR.Part #
RMC1/2K22R6FTE
JLCPCB Part #
C6187367
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS