RMC1K13R0FTE
MFR.Part #
RMC1K13R0FTE
JLCPCB Part #
C5727641
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS