RMC1/8K512FTP
MFR.Part #
RMC1/8K512FTP
JLCPCB Part #
C340461
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS