RLC50-R110FTE
MFR.Part #
RLC50-R110FTE
JLCPCB Part #
C2598192
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 110mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS