RMC1K3302FTE
MFR.Part #
RMC1K3302FTE
JLCPCB Part #
C5727694
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS