RMC1/2K22R0FTE
MFR.Part #
RMC1/2K22R0FTE
JLCPCB Part #
C20093926
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS