CR028203F
MFR.Part #
CR028203F
JLCPCB Part #
C3972244
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS