RMC1/2K2260FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2260FTE
JLCPCB Part #
C20093924
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS