RM20F4643CT-X
MFR.Part #
RM20F4643CT-X
JLCPCB Part #
C4114249
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS