RMC1/2K10R7FTE
MFR.Part #
RMC1/2K10R7FTE
JLCPCB Part #
C7055263
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS