RGC1/10C1102DTP
MFR.Part #
RGC1/10C1102DTP
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS