RLC32-R082FTP
MFR.Part #
RLC32-R082FTP
JLCPCB Part #
C2597129
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 500mW 82mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS