RPC20166JTP
MFR.Part #
RPC20166JTP
JLCPCB Part #
C4317229
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS