RGC1/16C1133FTP
MFR.Part #
RGC1/16C1133FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS