RGC1/10C2493BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C2493BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS