RLC20-R110JTP
MFR.Part #
RLC20-R110JTP
JLCPCB Part #
C2597189
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 110mΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS