RLC20-R160JTP
MFR.Part #
RLC20-R160JTP
JLCPCB Part #
C2597114
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 160mΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS