RMC1/8K14R3DTP
MFR.Part #
RMC1/8K14R3DTP
JLCPCB Part #
C7289121
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS