SR732ATTDR698F
MFR.Part #
SR732ATTDR698F
JLCPCB Part #
C2599916
Description
-55℃~+150℃ 333mW 698mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS