RMC1/2K1802FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1802FTE
JLCPCB Part #
C20093899
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS