RLC20-R150JTP
MFR.Part #
RLC20-R150JTP
JLCPCB Part #
C4049441
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 150mΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS