RLC20-R060FTP
MFR.Part #
RLC20-R060FTP
JLCPCB Part #
C2597195
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 333mW 60mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS